Kuldsõrmused naistele

Kuldsõrmus või sõrmus üldse, tähistab lõppematut ringi, või igavikku. Juba vanast ajast peetakse kullast sõrmuseid ka pitseriteks, mis võrduks nagu allkirja andmisega. Samuti on kullast sõrmustele omistatud ravivõimeid. Kullast sõrmustele ning nende sisse graveeritakse truudusevandeid ja armastusavaldusi. Sõrmuseid kasutatakse lubaduste andmiseks, aga ka õnnistamiseks. Juba aegade algusest kantakse sõrmuseid tunnusmärgina, kurja eest kaitsja või ka lihtsalt iluesemena.

Kulla ravivõimetest räägitakse legende, olgu selleks valu ära võtmine või keha võimekuse taastamine. Kõige usutavam neist on aga ehk see, et kuld ravib kuuldavasti depressiooni ja kurbust.

Siiski, on kõige levinum kuldsõrmuste kasutusviis mõne liidu sõlmimiseks: olgu selleks abielu, või kogudusega sõlmitud kokkulepe. Lisaks ilusale kuldsõrmusele, selle olemusele, lisandub sinna sümboolne tähendus. Paljudes kultuurides võetakse meie seast lahkunutel ennem matmist sõrmused sõrmeks, et nende hing saaks minna edasi.

Kullast abielusõrmus on parim viis tähistamaks ja säilitamaks igavest armastust

Abielu ja pulmadega on seotud palju traditsioone. Abiellumine, ehk igavese liidu sõlmimine mehe ja naise vahel on mõlemale partnerile parim viis, tõestamaks oma pühendumust nende kooselule. Abielusõrmused jäävad kogu eluks ning sümboliseerivad seda liitu, nende pühendumist, kirge ning igavest armastust. Seepärast sobib just kullast sõrmus ideaalselt abielusõrmuseks, kuna kuld on särav, väärtuslik ja "igavene". Kui otsite kuldsõrmuseid, vaadake kindlasti ka postitust kuldsõrmused.

Briljantide, Teemantite ja Smaragdidega Kuldsõrmused E-Poest

Vaadake laia valikut kuldsõrmuseid, e-poest leiate nii käsitööna tehtud sõrmuseid, kui ka tuntud brandide omi.

kullast abielusõrmus, kuldsõrmused, kullast sõrmus, kullast sõrmus naistele, naiste kullast sõrmus

Käsitööna valmistatud kuldsõrmused

Kullassepa amet sarnaneb mitmel juhul kunstniku omaga. Kuldsõrmuste valmistamisel saab kullassepp olla loov ning kasutada erinevaid vääriskivide kombinatsioone ning variatsioone, tegemaks erilise kuldsõrmuse. Vaadake käsitööna tehtud kuldsõrmuste kollektsioone.

Millist sorti kuldsõrmuseid valmistatakse?

Kuldsõrmuseid on saadaval briljantide ja teemantitega, aga ka smaragdide ning muude vähemväärtuslike vääriskividega. Samuti saab kuldsõrmusele panna peale näiteks kuukivi, või muu huvitava energiakivi. Kui teid huvitavad käsitöösõrmused, saate vaadata laia valikut vajutades siia.

kullast abielusõrmus, kuldsõrmused, kullast sõrmus, kullast sõrmus naistele, naiste kullast sõrmus

Mis on erinevate kuldsõrmuste vahe?

Kuna kuld on puhtana pehme, kasutatakse ehete valmistamisel tihti teisi metalle, et anda kullale tugevus, värvus ning tuua välja selle parimad omadused. Populaarseimad metallid, mida kulla sulamites kasutatakse on hõbe, palladium, plaatina ja roodium. Igaühel on oma mõju ning sellest tulenevalt on ka kullal mitmeid värve. Näiteks plaatina annab kullale valge värvi,

kuldsõrmus briljandiga, kullast sõrmused, sõrmused, kuldsõrmused

Miks valida armastuse avaldamiseks just kuldsõrmus?

Kulda iseloomustab selle kiirgav sära, mis väljendab väärtust. Kuld on ka vastupidav ja seepärast sobib ideaalselt armastuse väljendamiseks. Nagu öeldakse, kallim kui kuld.

Kuldehete teemal oleme kirjutanud veidi põhjalikumalt postituses kuldehted.

KULDEHETE MÜÜK

Abielusõrmused

Vaadake laia valikut abielusõrmuseid. E-poest leiate palju erinevaid ning ilusaid abielusõrmuseid igale maitsele.

Sokolov ehted

Otsite Sokolov ehteid, kuid ei tea millist e-poodi valida? Vaadake allolevale nupule ning leiate laia valiku Sokolov ehteid

Ehete hindamine

Kuld- või muude ehete hindamiseks tellige saatmispakett. Laske oma kuldehted hinnata tunnustatud kullassepa poolt.

Kuldehted

Soovite osta kuldehteid, kuid ei tea milliseid valida? Vaadake lähemalt e-poest.

Kullast ehted!


Meie lehelt leiate kullast ehteid ümbritsevat informatsiooni. Meie kodulehed on informatiivsed ning objektiivsed, pakkudes teile parimat informatsiooni väärismetallide valdkonnas.