Kuldkõrvarõngad Naisele

Kuldkõrvarõngaste ajalugu

Kuldkõrvarõngaid valmistati juba ammu ennem meie aja arvamist (eKr). Kreeta saarel asuv Minoani rahvas oli Euroopa esimene suur tsivilisatsioon ning tänu neie headele kontaktidele- ning kaubavahetusele teiste rahvustega olid nad metalli töötlemises heal tasemel.

Foiniiklased (tänane Liibanon) ja Egiptlased käisid tihti Kreeta saarel kaupa vahetamas ning muuhulgas saadi Minoani kaupmeeste käest pronksist, vasest ja kullast ehted - ka kuldkõrvarõngaid.

Kuldkõrvarõngad soodsa hinnaga

Eestis müüakse tuhandeid erinevaid kuldkõrvarõngaid kümnete kaupmeeste poolt. Kuldkõrvarõngaste hinnad algavad paarikümnest eurost ning ulatuvad kuni tuhandete eurodeni. Suurema osa kuldkõrvarõngaste hinnad jäävad siiski mõnesaja euro vahemikku.

Osta kuldkõrvarõngad e-poest

Kuldkõrvarõngaste ostmist võib käsitleda ka investeeringuna, seega pole kullast ehete ostmine enamasti kunagi raha raiskamine, kuna nad säilitavad oma väärtuse ka pikema aja peale.

kuldkõrvarõngad, kuldkõrvarõngad smaragdiga, kuldkõrvarõngad inglise kinnitiga, kuldkõrvarõngad punased, kuldkõrvarõngad valgest kullast, kuldkõrvarõngad odavad

Kullast kõrvarõngad allergikutele

Paljudel inimestel tekitavad teatud materjalid, millest valmistatakse paljusid ehteid - allergiaid. Näiteks ehted või esemed mis on tehtud niklist, messingust või vasest võivad paljudel inimestel kandmisel sügelusi, või allergiaid tekitada (kontaktdermatiit). Eelmainitud materjalid, mis oksüdeeruvad kiiresti, põhjustavad ka allergiaid.

See on ka üks peamisi põhjuseid, miks kuldkõrvarõngad on inimesele paremad, kui teistest materjalidest valmistatud kõrvarõngad.

Lugege ka kullale omistatud võimetest ning selle ajaloost postituses: KULD.

KULDEHETE MÜÜK

Abielusõrmused

Vaadake laia valikut abielusõrmuseid. E-poest leiate palju erinevaid ning ilusaid abielusõrmuseid igale maitsele.

Sokolov ehted

Otsite Sokolov ehteid, kuid ei tea millist e-poodi valida? Vaadake allolevale nupule ning leiate laia valiku Sokolov ehteid

Ehete hindamine

Kuld- või muude ehete hindamiseks tellige saatmispakett. Laske oma kuldehted hinnata tunnustatud kullassepa poolt.

Kuldehted

Soovite osta kuldehteid, kuid ei tea milliseid valida? Vaadake lähemalt e-poest.

Kullast ehted!


Meie lehelt leiate kullast ehteid ümbritsevat informatsiooni. Meie kodulehed on informatiivsed ning objektiivsed, pakkudes teile parimat informatsiooni väärismetallide valdkonnas.